Domů » Světová certifikační autorita má nový název CA Sectigo

Světová certifikační autorita má nový název CA Sectigo

by info@press-media.cz

Komerční certifikační autorita COMODO se přejmenovala na nové jméno Sectigo. Důvodem pro přejmenování byla existence společnosti stejného názvu, ze které se certifikační služby v roce 2017 vyčlenily. 

Změna názvu proběhla v listopadu 2018, aby nedocházelo k záměně dvou nově vzniklých společností a ke zmatkům v očích zákazníků, investorů a na trhu. Pod novým názvem CA Sectigo jsou nabízeny SSL certifikáty a zabezpečení přenosu dat IoT. Původní společnost Comodo nadále pokračuje v nabídce služeb a produktů v oblasti cybersecurity – antivirové a firewallové řešení.

Co změna názvu přinesla

Všechny SSL certifikáty známé pod názvem CA Comodo jsou nyní vystavovány pod značkou CA Sectigo. Certifikační autorita má na své nové doméně nové stránky, postupně přejmenovává své produkty, provádí revizi starších certifikátů a vyřazuje je z nabídky. Během roku 2019 kompletně rebranduje vizuál značky. 

Z hlediska nabízených služeb certifikační autorita Sectigo zůstává stejnou společností jako dříve. Může nabídnout více než 20 letou historií s obrovskými zkušenostmi v oboru PKI. Je to společnost, která vydala více než sto milionů komerčních certifikátů zákazníkům z celého světa a má nové plány na rozvoj služeb. Svoji budoucnost vidí v zabezpečování internetu věcí (IoT).

O autoritě Sectigo

Certifikační autorita Sectigo poskytuje zájemcům velmi širokou nabídku SSL certifikátů za výhodné ceny. Nabízí nejlevnější SSL certifikáty v populární řadě PositiveSSL, která zajistí HTTPS zabezpečení samostatné domény nebo díky PositiveSSL multi-doménovému certifikátu až 250 domén současně. Nekonečno subdomén zabezpečí pomocí PositiveSSL WildCard certifikátu. Pro zájemce o testování a vyzkoušení práce s SSL certifikáty je k dispozici i 90 denní testovací SSL certifikát ZDARMA.

Nejširší nabídku SSL certifikátů autority Sectigo naleznete na projektu SSLmentor.cz, který poskytuje široký výběr SSL certifikátů i od dalších populárních světových certifikačních autorit jako jsou DigiCert, GeoTrust, Thawte nebo RapidSSL.