Domů » Střešní boxy Thule – praktické řešení pro převoz zavazadel

Střešní boxy Thule – praktické řešení pro převoz zavazadel

by info@press-media.cz

Střešní boxy Thule vám nabízí stylové a praktické řešení pro převoz vašich zavazadel, ať už jedete kamkoliv a chcete přepravovat cokoliv. Díky nim budou vaše věci v bezpečí a chráněné, přitom do nich můžete dát všechny potřebné věci.

více v článku...

K čemu všemu je možné autoboxy využít

Střešní boxy Thule nabízí skvělé a praktické řešení pro převoz většího množství zavazadel. Jejich využití je různorodé. Autoboxy Thule je pak možné kdykoliv jednoduše na auto namontovat a zase sundat. S nimi bude přeprava rozměrnějších zavazadel bezpečnější a snadnější. Konstrukce je přitom tvořena tak, aby kladla co nejmenší odpor vzduchu, díky tomu nedojde ke znatelnému narušení aerodynamiky vozidla. V porovnání s otevřenými střešními nosiči jsou pak autoboxy výhodnější. 

Jak se autoboxy otevírají

Praktickému a pohodlnému nakládání a vykládání vašich věcí napomáhají vzpěry, které podpírají víko. Používají se buď vzpěry mechanické, nebo plynové. Plynové patří k zastaralejšímu typu a většinou bývají více poruchové. Oproti tomu mechanické jsou spolehlivější a zajišťují bezproblémové využití i při extrémních podmínkách. Ať už je to v létě za vysokých teplot nebo naopak v zimě, při teplotách bod bodem mrazu. Montáž střešního boxu se pak provádí skrze dno ke střešnímu nosníku. Autobox u toho musí být vždy otevřený.

Jak velký autobox si zvolit

Zvolený střešní box musí vždy perfektně padnout na rozměry střechy vašeho vozidla. Autobox by nikdy neměl přesahovat střechu automobilu ani zepředu ani zezadu. Vyhnete se tak špatnému otevírání kufru auta a případnému omezení výhledu skrz přední sklo. Velikost autoboxu si zvolte i takovou, kterou skutečně využijete. Objem boxů se totiž pohybuje už od 270 až do 650 litrů. Pro převoz lyží nebo snowboardů volte užší a delší boxy a pro převoz objemnějších zavazadel, jako jsou dětské kočárky, volte spíše širší a vyšší autoboxy s dostatečně velkým objemem.

S autoboxy už budete moci konečně přepravit všechno, co potřebujete bez problémů. 

You may also like

Comments are closed.