Domů » Záclony a závěsy, klasika, která nikdy nezestárne

Záclony a závěsy, klasika, která nikdy nezestárne

by info@press-media.cz

Na trhu najdete velké množství nejrůznější stínící techniky do oken, ale záclony a závěsy zůstávají stálicí, která naše domácnosti nikdy neopustí. Kromě toho, že perfektně doladí interiér, brání zvědavým pohledům zvenčí a částečně ochrání byt proti prachu a nečistotám.

Praktičnost a útulnost

Stále víc lidí opouští žaluzie a další módní zastínění oken a znovu objevuje věčnou krásu klasických záclon a závěsů. Ty totiž umí jako jediné dokonale zútulnit byt při zachování praktičnosti. Také ochrání váš domov proti prachu a dílem i proti mouchám a komárům. Záclony dostatečně propouští denní světlo i pohledy z ulice, ale když večer rozsvítíte, je třeba ještě zatáhnout závěsy, abyste si zachovali úplné soukromí.  

Záclony bílé i barevné, krátké i dlouhé

Chcete elegantní bílé hotové záclony ze vzdušného tylu nebo voálu či v jemných pastelových barvách? Vyberte si, ty záclony. Třeba bílé či barevné, od několika odstínů šedé přes krémovou až třeba po růžovou. Ale jsou tu i jiné možnosti. Máme také záclony, co mají od spodu až do výše jednoho metru lesklé barevné proužky, stačí jen zvolit odstín. Ty dokážou odvést pozornost třeba od nevzhledného radiátoru. Můžete volit ze tří délek; od 160 až do 250 cm. Ty kratší vyberte tehdy, máte-li třeba pod oknem psací stůl nebo komodu a záclona až na zem by tam překážela.

Závěsy pro krásu vašich oken

Hledáte-li kvalitní hotové závěsy, nepřehlédněte naše HYPNOS v mnoha barvách, neutrálních i výrazných. Přestože jsou z umělého vlákna pro snadnou údržbu, na dotek i na pohled imitují přírodní pleteninu. Jsou splývavé, nemačkavé a velmi odolné. Pokud ale trváte na luxusu, máme pro vás sametové závěsy BOREAS, které svými matnými odlesky povznesou váš interiér do vyšších sfér. Můžete je mít v odstínech šedé nebo v přírodních barvách od světlounké kávové, až po velmi tmavě hnědou. 

Váš nerušený spánek

Zatemňovací závěsy v parných dnech brání přehřívání místnosti, v zimě naopak promrzání a pomohou i s hlukem, který se při jejich použití výrazně sníží. V ložnici jsou naše zatemňovací závěsy ZEUS bez konkurence. Pokud tedy nechcete vstávat s východem slunce a místo toho si rádi přispíte. Pomohou i v situaci, kdy vám pouliční lampa vytrvale svítí celou noc do okna. Můžete si na to zvyknout, ale s našimi závěsy se budete cítit lépe. Pokud vám slunce v obýváku ruší podívanou paprsky cílenými přímo na televizní obrazovku, i tam je dobré mít možnost dobře zatemnit okna. 

You may also like