Domů » Kam na rande v době „covidové“?

Kam na rande v době „covidové“?

by info@press-media.cz

Vzhledem k tomu, že nás omezuje situace okolo pandemie covid-19, je i mnohem méně možností při seznamování. A také omezenější možnosti ve volbě programu na prvním rande. Jako ideální je prostě první rande s tím, že si ho užijete někde venku pokud teda nepůjdete rovnou k jednomu z vás domů třeba na večeři nebo na oblíbený film v televizi.

více v článku...

Domlouváme si rande na seznamce

Než se ale vydáme na rande, je potřeba najít někoho vhodného, s kým se na první rande vydáme. Nejen v době pandemie je skvělou příležitostí online seznamka. Takže rozhoďte sítě, využijte naplno vyhledávání lidí na seznamce a určitě si udělejte také vlastní seznamovací profil, aby mohl případně někdo oslovit vás.

Pokud si s někým padnete na seznamce do oka, určitě buďte komunikativní a zbytečně na nic nečekejte. Jednak se stejně osobnímu setkání nevyhnete, pokud to myslíte vážně a vyloučíte také variantu, že jste si začali psát s někým, kdo o osobní kontakt nestojí. Pokud si rozumíte, jste ideálně i ze stejného města nebo okresu, pak není nic lepšího než si také zavolat. Pokud sympatie pokračují, tak není jediný důvod zbytečně čekat a měli byste jít na rande.

První rande bude ideální venku

Restaurace jsou uzavřené, kino také a vlastně cokoliv dalšího, co bylo dříve běžnou součástí života. A i když bude tato situace minulostí, věřte, že takové první rande venku, na čerstvém vzduchu, má své kouzlo, a to v jakémkoliv ročním období. Při takové procházce mezi lidmi, někde v parku, nebo podél řeky si člověk příjemně odpočine, popovídá a první rande je tak nějak nenucené, prostě bez toho, abyste se hlídali, nebo měli obavy, že jídlo nebude podle chuti, víno bude trpké nebo že hudba bude dnes příšerná.

Najděte si parťáka na procházky, běh, brusle nebo kolo

Možná byste se divili, ale covid-19 změnil některé věci paradoxně i k lepšímu. Mnoho lidí má víc času, protože najednou neztrácejí hodiny týdně chozením po nákupních centrech a tak podobně. Někteří z nás do práce nedojíždí, ale práce se dá dělat z domu. To vše vede k tomu, že máme méně pohybu.

Přidejte se k ostatním, kteří jsou je venku na procházce, na kole, na bruslích, nebo běhají. Pohybu je nedostatek a pokud najednou nikam nechodíte, je na čase s tím něco udělat. A co takhle spojit pohyb ještě s někým? Zkuste si najít parťáka pro volný čas, na společný sport a uvidíte, že se z toho může vyvinout mnohem víc a třeba i osudové seznámení, na které už dlouho čekáte.

You may also like