Domů » Bonusy a promo akce Mostbet

Bonusy a promo akce Mostbet

by svet zeny

Všechny druhy bonusů a akcí jsou účinným nástrojem, který umožňuje sázkovým kancelářím nejen rozproudit zájem o sázení mezi zkušenými hráči, ale také přilákat nové uživatele. Mostbet této příležitosti úspěšně využívá neustálým pořádáním různých promo akcí a také nabízením solidních bonusů hráčům.

Bonus Mostbet za registraci

Každý nový uživatel herní platformy Betcity získává tzv. uvítací bonus až do výše 8000 Kč sázek zdarma. To by mělo hráči umožnit navýšit svůj bankroll od začátku a začít sázet na jakékoli sportovní události, které ho zajímají.

Podmínky příjmu

Aby hráč získal uvítací sázku zdarma Mostbet, bude muset splnit několik podmínek tohoto bonusu, a to:

  1. Vytvořte si nový účet na oficiálních stránkách sázkové kanceláře, prihlaseni.
  2. Doplňte účet ve výši 50 Kč;
  3. uzavřít alespoň 6 sázek s kurzem vyšším než 1,8;
  4. Získejte bonus – 50 % z částky vkladu;
  5. Z bonusového účtu není možné vybírat prostředky.

Je důležité si uvědomit, že bonusové peníze jsou na účtu uloženy po dobu 7 dnů, poté vyprší. Proto je nutné je zvládnout v době stanovené BC.

Sázkové podmínky

Sázku zdarma Mostbet musíte využít poněkud neobvyklým způsobem, protože hráč má možnost vsadit pouze jednu plnou sázku na vybraný zápas nebo sportovní událost. To znamená, že je kriticky důležité pečlivě vybrat předmět sázky, aby bonusové peníze nezmizely beze stopy a nepřinesly žádný užitek. Rovněž stojí za zvážení, že neexistují žádná omezení pro konkrétní sportovní disciplínu, koeficient a další faktory.

Buďte si vědomi limitu sazby. Sázku zdarma lze použít pouze na sázku s kurzem 3,0 nebo vyšším.