Domů » Co pořídit dětem, aby je beránek nepokakal?

Co pořídit dětem, aby je beránek nepokakal?

by info@press-media.cz

S jarem jsou úzce propojeny největší křesťanské svátky – Velikonoce. Velikonoce nejsou jen svátkem, kdy se slaví zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Pro nevěřící jsou to svátky jara spojené s probouzející se přírodou, sluníčkem, pár dny volna navíc a možností, kdy můžou s dětmi vyrazit do přírody, či je poučit o tradicích spojených s Velikonocemi.

Pletení pomlázky, házení Moreny do řeky, barvení vajíček, či pečení tradičního velikonočního beránka. Po staletí předávané zvyky a tradice, letos s hořkým podtónem omezení vycházení a strachem z nákazy koronavirem.

A co teprve tradice, že na Velikonoce musíme mít něco nového, aby nás beránek „nepokakal“? Letos máme ztížené nákupy, všichni se snažíme chodit do obchodu jen na co nejnutnější dobu, pro nejdůležitější věci. Není čas vybírat u regálu nové oblečení, nebo módní doplňky. Můžete je však pořídit z pohodlí domova, prostřednictvím internetu. Dětská peněženka udělá radost všem malým „koledníkům“. Spousta prarodičů letos vyřeší velikonoční nadílku posláním korunek pro vnoučata, a tak děti novou peněženku jistě ocení.

Peněženka pro kluky i pro holky je k sehnání ze spousty druhů materiálů a je k dostání v nekonečné škále barevných provedení a designů. Společné mají však jedno, udělají radost každému dítěti. Rázem si i ten nejmenší mrňousek připadá jako velký důležitý dospělák, který má nejen svoje korunky, ale i svou první dětskou peněženku.

Při výběru dětské peněženky dbejte na to, aby byla z vyrobena za použití kvalitního certifikovaného materiálu, vhodného pro děti. Na pořízení peněženky pro děti se nesnažte ušetřit nákupem peněženky z asijských tržnic, anebo internetových obchodů, jako je například Wish. Nemají certifikované materiály a často prodávají výrobky barvené toxickými barvami a o jejich zápachu asi nemusíme mluvit. Kvalitní peněženky nejen pro děti, ale i pro dámy a pány, seženete například na internetových stránkách peněženky AHAL.

You may also like