Domů » Fotokoutek byl skvělou volbou

Fotokoutek byl skvělou volbou

by info@press-media.cz

Když jsem se svým mužem plánovala naši svatbu, chtěla jsem od samého začátku, aby byla něčím jiná, než všechny ostatní svatby, které jsme alespoň my dva, měli tu čest navštívit. Z počátku jsem ale příliš dobře nevěděla, čím bych mohla tento nevšední den zpestřit. Poté jsem ovšem narazila na kamarádku, která na svatbě své kamarádky viděla netradiční možnost vyfocení svatebčanů, v podobě malého mobilního fotoateliéru, který se nazýval fotokoutek. V něm se dle jejich slov dalo půjčit nespočet rekvizit a bylo tak možné klasickou fotku absolutně skvěle oživit. Tento nápad se mi velmi líbil a ještě tentýž den, jsem svůj malý přenosný fotoateliér i s obsluhou objednávala pro naši svatbu.

Fotokoutek na svatbu? Za mě ano!

Když se mě dnes někdo zeptá, zda je fotokoutek na svatbu tou správnou volbou a zda se hosté spíše nestydí v takovémto prostředí fotit, rezolutně odpovídám, že je tato volba vynikající. Nejenže se totiž svatebčané bez ostychu nechají zvěčnit na netradiční fotografii, se kterou mohou naložit dle svého, ale také mohou vytvořit perfektní vzpomínku i samotným novomanželům, jelikož jsem si od každého z hostů nechala jejich fotografii vložit do alba, které bylo na místě připraveno. Svým veselým, milým či vtipným komentářem poté mohli celou svatbu či mě a mého současného muže ohodnotit dle svého uvážení. Tudíž za mne fotokoutek rozhodně ano.

Fotokoutek na firemní večírek rozhodně také patří

Aby toho nebylo málo, vnukla jsem svému nadřízenému v zaměstnání, že by nebylo od věci, pořídit jeden takový fotokoutek na firemní večírek, který každý rok naše firma chystá, a já mám na starosti jeho organizaci. Zpočátku byl spíše skeptický vůči tomuto nápadu, ale poté, co souhlasila valná většina zaměstnanců, svolil. Nyní sám uznává, že to byl skvělý nápad a fotografie z tohoto večera, který opravdu stál za to, visí téměř na každé pracovní nástěnce v kanceláři každého z nás a to dokonce i v kanceláři pana ředitele.

You may also like