Domů » Jak doplňujete omega-3 mastné kyseliny?

Jak doplňujete omega-3 mastné kyseliny?

by svet zeny

Podle zdravotnických organizací by měl omega-3 mastné kyseliny ve formě doplňků stravy užívat každý, kdo aspoň třikrát týdně nekonzumuje tučné mořské ryby. Zvládáte vy jíst třikrát za týden tuňáka, sardinky, makrelu, sledě či lososa? Nejspíš ne. V českém jídelníčku jsou ryby zastoupené velmi zřídka.

Nemějte strach, opravdu není nutné užívat rybí olej na lžičce. Existují doplňky stravy ve formě tablet jako například OmegaMarine PREMIUM, které do vašeho těla kvalitní omega-3 kyseliny dodají. Omega-3 jsou důležité pro zdravé srdce, mozek a oči.

více v článku...

V čem se OmegaMarine liší od jiných přípravků?

Jedná se o jeden z často inzerovaných produktů. Pokud ještě s OmegaMarine zkušenost nemáte, pravděpodobně vás bude zajímat, proč zvolit zrovna tento přípravek.

Od ostatních se liší tím, že v něm najdete čerstvý olej z lososů žijících v čistých norských fjordech. Čerstvý přitom znamená, že od ulovení ryby do použití oleje neuběhne více než 75 minut. Díky tomu si olej zachovává své nejlepší vlastnosti a pro organismus je velmi přínosný. Kromě toho OmegaMarine obsahuje nejen EPA a DHA kyseliny, jež jsou běžné, ale také stejně důležitou DPA, jež ve většině přípravků chybí.

Co říkají recenze uživatelů?

Každý výrobce svůj produkt vychválí, na webu OmegaMarine se dočtete spoustu pozitivních zpráv. Možná vás zaujme, že kapsle spokojeně využívají moderátor Honza Musil, olympijský vítěz Aleš Valenta či moderátor a hlasatel Alexander Hemala. Jaké jsou však zkušenosti reálných uživatelů?

Něco vám napoví například OmegaMarine recenze od Radka na jeho blogu Ecoblog.cz. Ten začal dle doporučení užívat 2 tablety denně, tablety jsou bez chuti, takže po této stránce jim nemá co vytknout. Produkt si celkově pochvaluje, hodnotí ho 5/5. Detaily si přečtěte přímo v recenzi, spoustu dalších názorů najdete na internetu.