Domů » Jak ochránit nemovitost před ničivými vlivy?

Jak ochránit nemovitost před ničivými vlivy?

by info@press-media.cz

Ceny realit a nemovitostí prudce rostou. Přestože se dnes průměrný třípokojový byt prodává až o milion dráž, než před dvěma lety, poptávka po bydlení neklesá. Rodinné domy a byty se tak stávají největší investicí, kterou Češi ve svém životě udělají.

Když už se člověk zaváže zaplatit za bydlení nekřesťanské peníze a do konce života splácet hypotéku, je v jeho nejlepším zájmu, aby byla nemovitost chráněna před nešťastnou náhodou, nájezdem lupičů a vandalismem. Pojištění bytu a domácnosti chrání před destrukcí hned v několika úrovních. S pojistkou „Bezpečný domov“ jste chráněni před ničivými vlivy požáru, úderu blesku, vichřicí, krupobití, záplav a dalších živelných katastrof. Stejně tak pojistka funguje při škodách způsobených zvěří, poškození vandaly, ale i takových kuriozit, jako je třeba pád letadla.

více v článku...

Pomoc v každé situaci 

Pokud váš domov, nedej bože, utrpí tak zásadní škody, že je dočasně nebo trvale neobyvatelný a nebezpečný z hlediska statiky, pojistka vám dokáže zajistit náhradní ubytování až v délce 12 měsíců. Tím ale dosah pomoci nekončí. Mnohdy opomíjené pojištění domácnosti dokáže nahradit i ztráty na spotřebičích nebo uplatnit pojistné plnění i v situacích, kdy dojde například ke zkažení potravin nebo rozbití skla z jakékoliv příčiny. 

Investujte do bezpečí

Pojištění domácnosti online je nejlepší investicí, kterou můžete pro svůj domov udělat. Domov má být oázou klidu, pohodlí a bezpečí. K tomu, aby se tak skutečně stalo, stačí vyplnit interaktivní dotazník na webovém rozhraní. Ten je navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka se spočítá paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti.

ERGO pojišťovna je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V České republice má již 25letou tradici, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. 

You may also like