Domů » Jak vybrat spodní prádlo pro ženy

Jak vybrat spodní prádlo pro ženy

by info@press-media.cz

Při výběru spodního prádla je nejdůležitější zvolit tu správnou velikost. Přečtěte si, jak na to.

více v článku...

Velikost podprsenky

Říká se, že až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Pokud budete zkoušet podprsenku v obchodě, v kabince se nebojte trochu té akrobacie. Zvedněte ruce nad hlavu, podprsenka se nesmí posunout a prsa vám nesmí tzv. vypadnout spodem. Jestliže se tak stane, potřebujete menší obvod. Co se týče košíků, ty musí obejmout celé poprsí, ale prsa z nich nesmí vypadávat a přetékat do stran. V kabince se také zkuste předklonit, jestliže se vám košíček odklopí od prsou, je příliš velký. Častým nešvarem jsou také zařezaná ramínka, to je samozřejmě chyba, ale dejte si pozor i na příliš volná ramínka. V případě, že nakupujete prádlo na internetu, například na Zalando-Lounge.cz, rozhodně se před objednávkou musíte změřit.

Při nakupování na Zalandu Lounge můžete jednoduše ušetřit díky portálu Tipli.cz. Při nákupu přes Tipli získáte určitou část peněz z objednávky zpět. Využijte Tipli slevové kódy, akční nabídky a nakupte díky Tipli levněji.

Jak se správně změřit

K ruce si vezměte krejčovský metr a pusťte se do práce. Měřte se v nevyztužené podprsence, případně bez ní. 

Obvod zjistíte tak, že se změříte pod poprsím. Při měření stůjte rovně, metr držte vodorovně, nesmí vám nikde sklouzávat, zkontrolujte si zejména záda. Metr nesmí být příliš volný, ale s utahováním to také nepřehánějte, musí vás zkrátka příjemně obepnout. Od vámi naměřeného čísla odečtěte zhruba asi 5 cm, a to proto, že podprsenka vám musí opravdu dobře padnout a také je potřeba počítat s tím, že se časem vytáhne.

Druhý údaj, který potřebujete, je velikost košíčku. Tu zjistíte přeměřením nejplnějšího místa poprsí. Opět si hlídejte, aby metr seděl rovně a neklouzal vám nahoru či dolů.

Na Zalandu Lounge najdete mnoho obchodů se spodním prádlem, jestliže nechcete být z nákupu zklamaní, rozhodně se vždy řiďte podle tabulky velikostí. Co se typů podprsenek týče, tak to záleží na vašem vkusu. Ale rozhodně by vám doma neměl chybět jeden základní kousek, a to hladká podprsenka v tělové barvě. Ta není vidět pod oblečením, a tak si ji můžete vzít prakticky kamkoli. Jestliže ji doma ještě nemáte, neváhejte si ji pořídit, se Zalando Lounge slevovým kódem ušetříte, nebo můžete počkat na Zalando Lounge dopravu zdarma.

Dámské erotické prádlo

Erotické prádlo rozhodně není jen pro modelky. I když máte kila navíc, můžete si nějaký ten vyzývavější kousek dovolit. Stejně jako u klasického spodního prádla je zásadní vybrat správnou velikost a střih. Na sexshopu Růžový slon najdete u každého výrobku rozměry, podle kterých je rozhodně dobré se řídit.

Pokud s erotickým prádlem teprve začínáte, pro začátek vám poslouží třeba přitažlivá košilka či dámské body. Rafinovaně vypadají různé župánky a kimona, která skryjí to, co mají, a váš partner má možnost popustit uzdu fantazii. Mezi populární se řadí různé kostýmy, chcete-li se skutečně odvázat, pak by ve vašem šatníku nemělo chybět latexové prádlo. Tyto oděvy bývají poměrně drahou záležitostí, takže Růžový slon slevový kupon se vám rozhodně bude hodit. Svého partnera můžete překvapit netradičním oblečkem během celého roku, nebo při speciálních příležitostech jako jsou Vánoce. Erotický outfit lze doplnit o společný dárek, a to Růžový slon adventní kalendář.

You may also like