Domů » Jednoruční činky jsou univerzální cvičební pomůcka pro každého

Jednoruční činky jsou univerzální cvičební pomůcka pro každého

by svet zeny

Pravidelný pohyb je naprostým základem zdravého a spokojeného života. Nezáleží na tom, jestli jste mladí, staří, malí, velcí, štíhlí, či chcete spíše shodit několik kilogramů, určitě je vhodné najít si takovou fyzickou aktivitu, která vás bude bavit. Jednou z nejpopulárnějších aktivit je silové cvičení, přičemž se není čemu divit. Přináší s sebou totiž celou řadu benefitů. Jaká pomůcka vám nesmí chybět?

více v článku...

Od hlavy až k patě

Ačkoliv je trénink s vlastní vahou naprostým základem nejen pro začátečníky, tak rozhodně nelze přehlížet výhody nejrůznějších šikovných pomůcek. Málokterá z nich je natolik univerzální a důležitá, jako právě kvalitní jednoručky. Ty lze snadno používat i v domácích podmínkách, tudíž nebudete mít výmluvu na nedostatek vybavení.

Pokud je zkombinujete s nastavitelnou lavicí, otevře se před vámi nekonečná škála možností. Jako první vás přirozeně napadnou různé variace tlaků na prsa i ramena, ale užijete si i rozpažování, potrápíte bicepsy, kompletní zádové svalstvo, břicho, stehna a samozřejmě i lýtka. Stačí otevřít internet a vyhledat si videonávody od zkušených kulturistů.

Váha a technika

Jestli to myslíte se cvičením vážně, nesnažte se za každou cenu zvedat co nejtěžší jednoručky. Tímto přístupem si vykoledujete vážné zranění a výsledky budou mizivé. Raději si pořiďte dostatečný počet rozdílných váhových provedení, abyste byli schopni dodržovat poctivou techniku u každého pohybu.

V dnešní době si stačí jakékoliv položky objednat z pohodlí domova, a tak nemusíte objíždět celé město a snažit se ulovit veškeré pomůcky osobně. Pořádný výběr, přívětivé ceny a rychlou dopravu vám zajistí známý e-shop pod odkazem strongmann.cz. Rozklikněte si jeho nabídku jednoručních činek a přesvědčte se na vlastní oči.

You may also like