Domů » Malkia park: Ideální místo na výlet pro milovníky zvířat

Malkia park: Ideální místo na výlet pro milovníky zvířat

by info@press-media.cz

Malia park není zrovna tradiční zoologickou zahradou, čeká vás zde však řada různých zvířat. Jedná se o záchrannou stanici, kde své útočiště našla zvířata, která přišla o svůj původní domov, byly v nevhodných podmínkách a podobně. V parku můžete strávit příjemný den, v okolí vás čeká navíc řada dalších výletů.

více v článku...

Péče o zvířata

Malkia park je zaměřen zejména na kočkovité šelmy, o které původní majitelé už neměli zájem, či se o ně nemohli starat. Pochází proto mnohdy z cirkusů, soukromých chovatelů, ovšem i zoologických zahrad a podobně. Zvířata zde mají skvělé podmínky pro důstojný život. Kromě lvů, tygrů, leopardů a dalších šelem se můžete těšit také na gibony, lemury, surikaty nebo želvy. Navíc je nabízeno krmení zeber, oslíků, koz, ovcí, lam a dalších zvířat. Jedná se o ideální místo, kam vyrazit na výlet s celou rodinou.

Další zajímavá místa

Malkia park se nachází v Orechovej Potôni, tedy pouhých pár kilometrů od thermalparku Dunajska Streda. Pokud tedy hledáte i další možnosti, kam vyrazit, pak byste rozhodně neměli vynechat aquapark Dunajska Streda. Jedná se o velmi oblíbené a často navštěvované místo, těšit se můžete na deset bazénů s mineralizovanou a termální vodou. Dostupné jsou také různé atrakce, koupaliště Dunajska Streda tedy nezklame ani nejmenší návštěvníky. Můžete vyrazit s celou rodinou.

Slovakia ring

Pokud si užíváte vítr ve vlasech a chtěli byste okusit, jaká je jízda na profesionálním okruhu, pak navštivte Slovakia ring. Nachází se v blízkém okolí zooparku a aquaparku, nebudete to mít daleko. Vyrazit můžete s vlastním vozem, zapůjčit si některé ze závodních, či třeba vyzkoušet motokáry.

Lákavých možností je celá řada, stačí už jen najít ubytování v této lokalitě. Využijte služeb Apartmánů Termály, který nabízí wellness pobyt pro dva all inclusive a řadu dalších možností.

You may also like