Domů » Mateřská škola Praha 9: Kvalitní péče o vaše děti od útlého věku

Mateřská škola Praha 9: Kvalitní péče o vaše děti od útlého věku

by info@press-media.cz

Hledání té pravé školky pro svou ratolest je často náročné. Ovšem díky ProFamily máte v Praze hned několik skvělých příležitostí. Jde o soukromou mateřskou školu s několika pobočkami. Stačí si tak jen vybrat tu pravou, jednou z nich je mateřská škola Praha 9.

více v článku...

Komfortní prostředí

Je důležité, aby se děti v mateřské škole cítily dobře. Proto je prioritou především spokojenost dětí, ovšem pozornost je věnována také kvalitnímu vzdělávání. Mateřská škola Praha 9 se nachází na Proseku, najdete zde dokonce dvě pobočky. Každá z nich je samostatná, ovšem obě patří pod ProFamily. A právě mateřská škola ProFamily je tou nejlepší volbou, kterou můžete udělat. Na děti zde čeká příjemné prostředí, zkušený personál a spousta zábavy.

Rozvoj dětí

Školka má být obdobím, které dítko připraví na další velkou výzvu – povinnou školní docházku. Školka ProFamily je pro všechny děti od 2 do 7 let, poskytuje také inkluzivní vzdělávání. Každý den je přítomný pedagogický, logopedický a zdravotnický personál. Proces vzdělávání je založen na propracovaném školním vzdělávacím programu. Ten je zaměřen zejména na komplexní rozvoj myšlení, a to formou zábavy, prožitku a her.

Široké spektrum aktivit

Ve školce se děti mohou věnovat mnoha různým aktivitám. Nejenže se tedy vzdělávají zábavnou formou, ale mohou si i najít koníčky. Rozvíjeny jsou rozumové schopnosti a jazykové dovednosti. Kromě toho děti mohou cvičit v tělocvičně, věnovat se různým sportům, či se třeba naučit jezdit na lyžích. Mezi další nabízené aktivity patří hraní na sopránovou flétnu, práce s keramickou dílnou a mnoho dalších. Pro starší děti je připraven kroužek Zdravověda a mohou jezdit na koních, přičemž získají dovednosti pro práci se zvířaty.

Soukromá mateřská škola nabízí pro děti spoustu možností. Navíc je kladen důraz na vytváření úzkých vztahů nejen s dětmi, ale i s rodiči.

You may also like