Domů » Rolovací mříže: Kdy se hodí je objednat a jaké plní funkce?

Rolovací mříže: Kdy se hodí je objednat a jaké plní funkce?

by svet zeny

V okamžiku, kdy chcete zabezpečit svůj osobní, potažmo pak firemní majetek, existuje celá řada možností, jakým způsobem toho docílit. Kromě moderních prvků, jež představují nejrůznější kamerové systémy apod., je dobré vsadit na osvědčená ochranná zařízení. K nim se bezesporu dají zařadit rolovací mříže.

více v článku...

Základní argumenty pro pořízení roletových mříží

Pokud jde o rolovací mříže, někdy též označované jako roletové, jedná se o vysoce účinný zabezpečovací systém, který se hodí především do obchodů a prodejen, a to především v nákupních centrech, ale také u klasických obchůdků se vstupy přímo do ulic. Dokážou efektivně ochránit vstupní dveře a výlohy před rozbitím, potažmo pak před vniknutím cizích osob dovnitř objektů.

Vzhledem k tomu, že se jedná o bezpečnostní zařízení, je důležité, aby byly roletové mříže vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů. V základních verzích bývají zhotovené z ocelových lamel. Ta mohou mít okénka, alternativou jsou pak rolovací mříže ze silných ocelových trubek, které jsou spojené robustními propojovacími dílci. Vždy záleží na tloušťce a síle jednotlivých dílů.

Tipy na rolovací mříže od renomovaného výrobce

Výrobou a prodejem rolovacích mříží v několika variantách se zabývá společnost Univers. V nabídce má kupříkladu jednoduchou, avšak přesto účinnou roletovou mříž ARIA, kterou tvoří jednostěnné ocelové lamely s okénky. Hledáte-li ještě preciznější řešení, pak je možné si vybrat třeba některou z rolovacích mříží z produktové řady Valencia. Ta osloví nejen dobrými vlastnostmi z hlediska mechanické odolnosti, ale také atraktivním designem, díky čemuž se perfektně hodí právě do obchodů a prodejen v hypermarketech a obchodních domech.

Veškeré rolovací mříže od zmíněné společnosti se dají ovládat jak manuálně, tak i za pomoci motorového pohonu. Velkou výhodou je fakt, že firma všechny komponenty vyrábí na vlastních strojích, takže je možné si domluvit výrobu roletových mříží přímo na míru. Záleží pak jen na vás, jaké bude mít zařízení, které má pomoci ochránit váš majetek, rozměry a další vlastnosti.

You may also like