Domů » Sopečné kameny

Sopečné kameny

by info@press-media.cz

Oheň je ničitel, ale také vytváří. Při výbuších sopek se vylívá magma, které tvoří různé druhy kamenů, například lávu, obsidián, brekcie, onyx, olivín, sopečný jaspis nebo také opály.

Láva je kamenem ochranným, který zvyšuje sebevědomí, posiluje odhodlání, přináší radost a optimismus. Pomáhá bojovat se strachem a stresem.

Onyx je kamenem, který rovněž ochraňuje, zvyšuje sebedůvěru, udržuje rovnováhu a ulevuje od strachu a depresí. Je to magický kámen, jež zvyšuje schopnost logicky myslet. 

Krásným kamenem, který vzniká následkem výbuchu sopky, je také olivín. Světle zelený kámen je svěží, přináší vitalitu a optimismus. Uklidňuje a očišťuje organismus. 

Jaspis je kamenem, který náleží k elementu ohně a planetě Mars. Srovnává čakry a udržuje v rovnováze rozum a city.    

Rádi byste se dozvěděli o dalších zajímavých tématech jako například módě, špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech či o věcech mezi nebem a zemí?

Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o nejkrásnějších krystalech na světě nebo o citátech o životě, lásce a manželství či o zajímavém zvířeti jakým je opice.

You may also like