Domů » Úvěry bez registru a bez příjmu

Úvěry bez registru a bez příjmu

by info@press-media.cz

Získat úvěry nebo půjčky na cokoliv s rozumným úrokem a bez poplatku předem nebo dokonce bez příjmu není zdaleka nic snadného. Úvěry bez registru nebo jiné „výhodné půjčky“ sice inzerují desítky nejrůznějších firem a finančních institucí, když si ale začnete jejich nabídky pečlivěji studovat a zjistíte si všechny podmínky a parametry jednotlivých úvěrů, tak zjistíte, že půjčit si není až tak jednoduché.

více v článku...

Nenechte se napálit, pozor na nejasné podmínky

Někde slibují půjčky bez příjmu i pro studenty, nezaměstnané nebo pro ženy na mateřské, ale pak se v konkrétních podmínkách půjčky dočtete, že musíte mít ručitele nebo dát něco do zástavy jako záruku místo potvrzení o příjmu. Takže když nemáte potvrzení o příjmu a ani nechcete za půjčku ručit domem, bytem nebo jinou nemovitostí, tak je získávání půjčky o dost složitější.

Bez potvrzení o příjmu a bez zástavy, můžete rovnou zapomenout na nějaké vysoké úvěry. Maximální částka, jakou se vám může podařit získat je 5000 – 50 000 Kč.

Úvěry bez registru a bez příjmu

Na výběr té správné půjčky bez poplatku předem, bez registru nebo bez potvrzení o příjmu je nutné věnovat nemalé množství času. Nestačí si totiž vybrat jednu konkrétní nabídku, ale musíte si porovnat několik různých a vybrat si tu, která nabídne nejlepší podmínky právě pro vás.

Někdy můžete být lepší velká nebankovní společnost, která poskytuje půjčky přes internet, jindy se více vyplatí využít nabídku na soukromé půjčky od soukromých osob. Záleží, jestli hledáte dlouhodobý úvěr nebo jen krátkodobou půjčku v hotovosti.

Vždy vybírejte z několika možností

Z několika spolehlivých a prověřených nabídek na nebankovní půjčky si pak můžete vybrat i na našem webu. Nezapomeňte si ale pečlivě ověřit všechny podmínky a nikdy se nenechávejte nalákat hned tou první nabídkou.

You may also like